Tippekonkurranse EM 2019!

Hjem Forum Forum 15.46.6 Tippekonkurranse EM 2019!

Dette emnet inneholder 29 svar, har 5 deltakere og ble sist oppdatert av  Kjell Bjarne Anseth 11/01/2019 at 12:22.

Viser 15 innlegg - 1 til 15 (av totalt 30)
  • Forfatter
    Innlegg
  • #4646 Svar

    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Her kan alle delta i tippekonkurransen. Frist 11.01.2019 kl 1200.

    Tipp distansevinnere på alle distanser (16 til sammen) + alle medaljevinnere sammenlagt (12 til sammen)

    Klikk her for detaljerte regler for tippekonkurransen.

    #4668 Svar

    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Jeg stiller utenfor konkurranse pga. premiene, men her er mine tips:

    Sprint kvinner
    500 m – 1 Herzog
    1000 m – 1 Herzog
    500 m – 2 Herzog
    1000 m – 2 Fatkulina

    Sammenlagt 1 Herzog
    Sammenlagt 2 Fatkulina
    Sammenlagt 3 Katsjanova

    Sprint menn
    500 m – 1 Lorentzen
    1000 m – 1 Nuis
    500 m – 2 Verbij
    1000 m – 2 Nuis

    Sammenlagt 1 Nuis
    Sammenlagt 2 Lorentzen
    Sammenlagt 3 Verbij

    Allround kvinner
    500 m Njåtun
    3000 m A de Jong
    1500 m Wüst
    5000 m Voronina

    Sammenlagt 1 A de Jong
    Sammenlagt 2 Wüst
    Sammenlagt 3 Lollobrigida

    Allround menn
    500 m Bøkko
    5000 m Roest
    1500 m Trofimov
    10 000 m Roest

    Sammenlagt 1 Roest
    Sammenlagt 2 Pedersen
    Sammenlagt 3 Kramer

    #4674 Svar

    Kjell Arve Straumsvåg

    Kanskje einkvan skulle «lura inn» litt reklame for konkurransen på andre fora? Eg har sakna denne konkurransen. Viktig, som på isen, at Haarberg får så bra respons at han står ut VM-sesongen!

    #4683 Svar

    Berit Sofie Wiklund

    Kvinner – sprint
    500 Kachanova
    1000 Herzog
    500 Herzog
    1000 Fatkulina
    Sammenlagt 1 Herzog
    Sammenlagt 2 Fatkulina
    Sammenlagt 3 Leerdam

    Menn Sprint
    500 Lorentzen
    1000 Nuis
    500 R Mulder
    1000 Nuis
    Sammenlagt 1 Lorentzen
    Sammenlagt 2 Nuis
    Sammenlagt 3 Ihle

    Kvinner Allround
    500 de Jong
    3000 de Jong
    1500 Wust
    5000 Voronina
    Sammenlagt 1 de Jong
    Sammenlagt 2 Wust
    Sammenlagt 3 Lollobrigida

    Menn Allround
    500 Silovs
    5000 Pedersen
    1500 Roest
    10000 Semerikov
    Sammenlagt 1 Pedersen
    Sammenlagt 2 Roest
    Sammenlagt 3 Kramer

    #4684 Svar

    Terje
    Deltaker

    Kvinner – sprint
    500 Herzog
    1000 Herzog
    500 Herzog
    1000 Fatkulina
    Sammenlagt 1 Herzog
    Sammenlagt 2 Fatkulina
    Sammenlagt 3 Leerdam

    Menn Sprint
    500 Verbeij
    1000 Nuis
    500 Verbeij
    1000 Nuis
    Sammenlagt 1 Nuis
    Sammenlagt 2 Lorentzen
    Sammenlagt 3 Verbeij

    Kvinner Allround
    500 Kazelina
    3000 de Jong
    1500 Wust
    5000 Achtereekte
    Sammenlagt 1 Wust
    Sammenlagt 2 de Jong
    Sammenlagt 3 Lollobrigida

    Menn Allround
    500 Roest
    5000 Semerikov
    1500 Roest
    10000 Kramer
    Sammenlagt 1 Roest
    Sammenlagt 2 Kramer
    Sammenlagt 3 Pedersen

    #4685 Svar

    Egil Næss

    <h5>kvinner -sprint:</h5>
    500m: Herzog

    1000m: De jong

    500m: Herzog

    1000m:Leerdam

    Sammenlagt 1: Herzog

    Sammelagt 2: Leerdam

    sammenlagt 3:De Jong
    <h5>Menn sprint:</h5>
    500m: Kuznetsov

    1000: Nuis

    500m: Kuznetsov

    1000m: Nuis

    sammenlagt 1: Nuis

    Sammenlagt 2:Kuznetsov

    sammenlagt 3:Krol
    <h5>Allround kvinner:</h5>
    500m:Voronina

    300m:Wüst

    1500m:A De Jong

    5000m: Sablikova

    Sammenlagt 1: Wüst

    sammenlagt 2:A De Jong

    sammenlagt 3: Lollobrigida
    <h5>Menn allround:</h5>
    500m: Bøkko

    5000m:Kramer

    1500m:Roest

    10000m:Semerikov

    Sammenlagt 1: Pedersen

    sammenlagt 2:Roest

    Sammenlagt3:Mikhailov

    #4692 Svar

    Jørgen Slyk

    Sprint kvinner
    500 m – 1 Herzog
    1000 m – 1 Herzog
    500 m – 2 Herzog
    1000 m – 2 Fatkulina

    Sammenlagt 1 Herzog
    Sammenlagt 2 Fatkulina
    Sammenlagt 3 Katsjanova

    Sprint menn
    500 m – 1 Lorentzen
    1000 m – 1 Nuis
    500 m – 2 Lorentzen
    1000 m – 2 Verbij

    Sammenlagt 1 Lorentzen
    Sammenlagt 2 Nuis
    Sammenlagt 3 Verbij

    Allround kvinner
    500 m Njåtun
    3000 m A de Jong
    1500 m Wüst
    5000 m Sablikova

    Sammenlagt 1 A de Jong
    Sammenlagt 2 Wüst
    Sammenlagt 3 Sablikova

    Allround menn
    500 m Roest
    5000 m Pedersen
    1500 m Roest
    10 000 m Semerikov

    Sammenlagt 1 Pedersen
    Sammenlagt 2 Roest
    Sammenlagt 3 Kramer

    #4694 Svar

    Egil Næss

    Endring:

    500m menn:

    Lorentzen istedenfor Kuznetsov

    Sammenlagt menn 500m:

    Nr.2 Lorentzen

     

    #4695 Svar

    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    For ordens skyld: Du har opprinnelig tippet Kuznetsov tre steder, og vil ha Lorentzen inn i stedet på alle tre. Vennligst gi beskjed dersom dette ikke er riktig oppfattet.

    #4700 Svar

    Jeppe

    Sprint kvinner
    500 m – 1 Herzog
    1000 m – 1 Fatkulina
    500 m – 2 Katsjanova
    1000 m – 2 Fatkulina

    Sammenlagt 1 Fatkulina
    Sammenlagt 2 Herzog
    Sammenlagt 3 Katsjanova

    Sprint menn
    500 m – 1 Lorentzen
    1000 m – 1 Krol
    500 m – 2 Verbij
    1000 m – 2 Verbij

    Sammenlagt 1 Verbij
    Sammenlagt 2 Lorentzen
    Sammenlagt 3 Nuis

    Allround kvinner
    500 m Njåtun
    3000 m Sablikova
    1500 m Wüst
    5000 m Voronina

    Sammenlagt 1 A de Jong
    Sammenlagt 2 Wüst
    Sammenlagt 3 Sablikova

    Allround menn
    500 m Bøkko
    5000 m Semerikov
    1500 m Pedersen
    10 000 m Semerikov

    Sammenlagt 1 Pedersen

    Sammenlagt 2 Roest

    Sammenlagt 3 Kramer

    #4703 Svar

    Kristian Eliassen

    Sprint, kvinner:

    500: Herzog

    1000: Herzog

    500: Herzog

    1000: Fatkulina

    Sml 1: Herzog

    Sml 2: Fatkulina

    Sml 3: Leerdam

    Sprint, menn:

    500: HHL

    1000: Nuis

    500: HHL

    1000: Nuis

    Sml 1: HHL

    Sml 2: Nuis

    Sml 3: Verbij

    Allround, Kvinner:

    500: Kazelina

    3000: A. de Jong

    1500: Wüst

    5000: Achtereekte

    Sml 1: A. de Jong

    Sml 2: Wüst

    Sml 3: Voronina

    Allround, menn:

    500: Roest

    5000: Semerikov

    1500: Roest

    10000: Semerikov

    Sml 1: Roest

    Sml 2: SLP

    Sml 3: Trofimov

     

     

     

    #4707 Svar

    Kjell Arve Straumsvåg

    Sprint kvinner

    500 m    Hertzog

    1000 m Fatkulina

    500 m   Hertzog

    1000 m Hertzog

    Samanlagt:

    Hertzog

    Fatkulina

    Leerdam

    Sprint menn

    500 m Arthur Was

    1000 m Kjeld Nuis

    500 m  H. Holmefjord Lorentzen

    1000 m H. Holmefjord Lorentzen

    Samanlagt

    H. Holmefjord Lorentzen

    Kjeld Nuis

    Artyom Kuznetsov

     

    All round damer

    500 m     A. de Jong

    3000 m   M. Sablikova

    1500 m    Ireen Wüst

    5000 m   A. de Jong

    Samanlagt

    A. de Jong

    Natalia Voronina

    Martina Sablikova

    Allroud menn

    500 m   Håvard Bøkko

    5000 m Danila Semerikov

    1500 m Patrick Roest

    10 000 m Sven Kramer

    Samanlagt

    Sverre Lunde Pedersen

    Patrick Roest

    Danila Semerikov

    #4712 Svar

    Tore Jan Narvestad

    Sprint kvinner
    500 m – 1 Fatkulina
    1000 m – 1 Herzog
    500 m – 2 Herzog
    1000 m – 2 Katsjanova

    Sammenlagt 1 Herzog
    Sammenlagt 2 Katsjanova
    Sammenlagt 3 Fatkulina

    Sprint menn
    500 m – 1 Lorentzen
    1000 m – 1 Nuis
    500 m – 2 Verbij
    1000 m – 2 Krol

    Sammenlagt 1 Nuis
    Sammenlagt 2 Lorentzen
    Sammenlagt 3 Verbij

    Allround kvinner
    500 m A de Jong
    3000 m A de Jong
    1500 m Wüst
    5000 m Sablikova

    Sammenlagt 1 A de Jong
    Sammenlagt 2 Wüst
    Sammenlagt 3 Lollobrigida

    Allround menn
    500 m Henriksen
    5000 m Kramer
    1500 m Roest
    10 000 m Semerikov

    Sammenlagt 1 Roest
    Sammenlagt 2 Kramer
    Sammenlagt 3 Lunde Pedersen

    #4713 Svar

    Knut Egil Gundersen

    Sprint Kvinner
    500 (1): Herzog
    1000 (1): Herzog
    500 (2): Herzog
    1000 (2): Herzog

    Sammenlagt
    1. Herzog
    2. Kachanova
    3. Fatkulina

    Sprint menn

    500 (1): Lorentzen
    1000 (1): Nuis
    500 (2): Lorentzen
    1000 (2): Nuis

    Sammenlagt
    1. Lorentzen
    2.  Nuis
    3. Verbij

    All round Kvinner
    500: Kazelina
    1500: Wüst
    3000: de Jong
    5000: Achtereekte

    Sammenlagt
    1 de Jong
    2. Wüst
    3. Lollobrigida

    All round Menn
    500: Roest
    1500: Pedersen
    5000: Kramer
    10000: Semerikov

    Sammenlagt
    1. Pedersen
    2. Roest
    3. Kramer

    #4714 Svar

    Stig Jensvik

    Sprint damer

    500m Herzog

    1000m Fatkulina

    500m Herzog

    1000m Fatkulina

    saml 1Herzog

    2Fatkulina

    3 Leerdam

    Srint menn

    500m H .Lorenssen

    1000m Nuis

    500m H.Lorenssen

    1000m Nuis

    Samml 1 H.Lorenssen

    2Nuis

    3 Verbij

    Allround damer

    500m Kazelina

    3000m A .D. Jong

    1500m Wust

    5000m Sablikova

    Samenlagt 1 a.d.jong

    2Wust

    3Wijfje

    Allround menn

    500m Roest

    5000m Pedersen

    1500m Roest

    10,000m Pedersen

    Sammenlagt

    1Pedersen

    2Roest

    3Kramer

Viser 15 innlegg - 1 til 15 (av totalt 30)
Svar til: Tippekonkurranse EM 2019!
Din informasjon: