Tippekonkurranse EM 2020!

Hjem Forum Forum 15.46.6 Tippekonkurranse EM 2020!

Viser 22 innlegg - 1 til 22 (av totalt 22)
  • Forfatter
    Innlegg
  • #8439 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Godt nytt skøyteår!

    Her kan alle delta i tippekonkurransen foran EM. Frist 10.01.2019 kl 1600.

    Tipp medaljører på 500-1000-1500-3000 m for kvinner, eller 500-1000-1500-5000 m for menn. Du kan også delta i begge klasser hvis ønskelig. I så fall blir det 24 medaljører å tippe.

    Fine premier!

    Klikk her for detaljerte regler for tippekonkurransen.

    #8441 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Jeg stiller utenfor konkurranse pga. premiene, men her er mine tips:

    EM kvinner
    nr. 1 500 m Golikova
    nr. 2 Herzog
    nr. 3 Fatkulina

    nr. 1 1000 m Wüst
    nr. 2 Leerdam
    nr. 3 Sjikova

    nr. 1 1500 m Wüst
    nr. 2 Sjikova
    nr. 3 Wijfje

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Achtereekte
    nr. 3 Voronina

    EM menn

    nr. 1 500 m Kulizjnikov
    nr. 2 Musjtakov
    nr. 3 Ntab

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Verbij
    nr. 3 Kulizjnikov

    nr. 1 1500 m Juskov
    nr. 2 Krol
    nr. 3 Roest

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Kramer
    nr. 3 Bergsma

    #8452 Svar
    Vidar Stenberg

    Her er mitt topps til EM 2020:

    EM kvinner
    Nr. 1 500 m Golikova
    Nr. 2 500 m Herzog
    Nr. 3 500 m Fatkulina

    Nr. 1 1000 m Leerdam
    Nr. 2 1000 m Katsjanova
    Nr. 3 1000 m Wüst

    Nr. 1 1500 m Wijfe
    Nr. 2 1500 m Beune
    Nr. 3 1500 m Wüst

    Nr. 1 3000 m Visser
    Nr. 2 3000 m Sábliková
    Nr. 3 3000 m Achtereekte

    EM menn
    Nr. 1 500 m Kulizjnikov
    Nr. 2 500 m Musjtakov
    Nr. 3 500 m Ntab

    Nr. 1 1000 m Kulizjnikov
    Nr. 2 1000 m Verbij
    Nr. 3 1000 m Krol

    Nr. 1 1500 m Krol
    Nr. 2 1500 m Roest
    Nr. 3 1500 m Nuis

    Nr. 1 5000 m Roest
    Nr. 2 5000 m Kramer
    Nr. 3 5000 m Juskov

    • Dette svaret ble endret 9 months siden av B. Haarberg. Årsak: Layout
    #8460 Svar
    Per Thorvik
    Deltaker

    EM skøyter – kvinner

    nr. 1 500 m Gulikova
    nr. 2 Herzog
    nr. 3 Fatkulina

    nr. 1 1000 m Leerdam
    nr. 2 Wüst
    nr. 3 Sjikova

    nr. 1 1500 m Wijfje
    nr. 2 Wüst
    nr. 3 Beune

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Achtereekte
    nr. 3 Visser

    EM menn

    nr. 1 500 m Kulizjnikov
    nr. 2 Ntab
    nr. 3 Musjtakov

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Verbij
    nr. 3 Kulizjnikov

    nr. 1 1500 m Krol
    nr. 2 Roest
    nr. 3 Juskov

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Kramer
    nr. 3 Bergsma

    • Dette svaret ble endret 9 months siden av Per Thorvik.
    • Dette svaret ble endret 9 months siden av Per Thorvik.
    • Dette svaret ble endret 9 months siden av Per Thorvik.
    • Dette svaret ble endret 9 months siden av Per Thorvik.
    #8474 Svar
    Frode Grøndahl

    EM kvinner
    500 m
    1. Herzog
    2. Kachanova
    3. Fatkulina

    1000 m
    1. Kachanova
    2. Wust
    3. L. de Jong

    1500 m
    Wust
    2. Sablikova
    3. Wijfe

    3000 m
    Sablikova
    Visser
    Lalenkova

    EM menn

    500 m
    Lorentzen
    Kulizhnikov
    Murashov

    1000 m
    Nuis
    Krol
    Lorentzen

    1500 m
    Krol
    Yuskov
    Roest

    5000 m
    Roest
    Semerikov
    Tumolero

    • Dette svaret ble endret 9 months siden av B. Haarberg. Årsak: Layout
    #8577 Svar
    Terje Stenseng

    EM kvinner
    500 m nr.1 Golikova
    nr. 2 Herzog
    nr. 3Leerdam

    1000 m nr.1 Wüst
    nr. 2 Kasjanova
    nr. 3Leerdam

    1500 m nr 1Wüst
    nr. 2 Lalenkova
    nr. 3 Wijfje

    3000 m nr 1Sablikova
    nr. 2 Visser
    nr. 3 Voronina

    EM menn
    500 m nr.1 Ntab
    nr. 2 Musjtakov
    nr. 3 Murashov

    1000 m nr.1Verbij
    nr. 2 Krol
    nr. 3 Kulizjnikov

    1500 m nr.1 Krol
    nr. 2 Juskov
    nr. 3 Roest

    5000 m nr 1Roest
    nr. 2 Kramer
    nr. 3 Juskov

    #8595 Svar
    Stein Eric Johansen

    EM kvinner

    500

    Golikova

    Herzog

    Kachanova

     

    1000

    Leerdam

    Wüst

    Fatkulina

     

    1500

    Wüst

    Wijfje

    Beune

     

    3000

    Sablikova

    Achtereekte

    Visser

     

    EM menn

    500

    Murashov

    Ntab

    Kulizhnikov

     

    1000

    Krol

    Verbij

    Kulizhnikov

     

    1500

    Krol

    Yuskov

    Roest

     

    5000

    Roest

    Kramer

    Yuskov

    #8620 Svar
    Helge Hovland

    Hvem er det som deltar for Holland og Russland ?

    #8621 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester
    #8625 Svar
    Jørgen Slyk

    EM kvinner
    nr. 1 500 m Herzog
    nr. 2 Kachanova
    nr. 3 Fatkulina

    nr. 1 1000 m Wüst
    nr. 2 Herzog
    nr. 3 Leerdam

    nr. 1 1500 m Wüst
    nr. 2 Sjikova
    nr. 3 Njåtun

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Voronina
    nr. 3 Visser

    EM menn
    nr. 1 500 m Kulizjnikov
    nr. 2 Musjtakov
    nr. 3 H. Lorentzen

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Verbij
    nr. 3 H. Lorentzen

    nr. 1 1500 m Juskov
    nr. 2 Krol
    nr. 3 Lunde Pedersen

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Lunde Pedersen
    nr. 3 Kramer

    #8633 Svar
    Brigt Bø

    EM kvinner
    nr. 1 500 m Herzog
    nr. 2 Golikova
    nr. 3 Kachanova

    nr. 1 1000 m Kachanova
    nr. 2 Wüst
    nr. 3 Leerdam

    nr. 1 1500 m Wüst
    nr. 2 Lollobrigida
    nr. 3 Sjikova

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Visser
    nr. 3 Voronina

    EM menn
    nr. 1 500 m Kulizjnikov
    nr. 2 Ntab
    nr. 3 Lorentzen

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Verbij
    nr. 3 Lorentzen

    nr. 1 1500 m Krol
    nr. 2 Juskov
    nr. 3 Lunde Pedersen

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Lunde Pedersen
    nr. 3 Kramer

    #8645 Svar
    Emil Nielsen
    Deltaker

    EM kvinner

    1. 500 m Herzog
    2. Leerdam
    3. De Jong

     

    1. 1 1000 m Wüst
    2. Leerdam
    3. De Jong

     

    1. 1 1500 m Wüst
    2. Wifje
    3. Beune

     

    1. 1 3000 m Sablikova
    2. Achtereekte
    3. Schouten

     

    1. Fellesstart Schouten
    2. Lollobrigida
    3. Zuyeva

    EM menn

    1. 500 m Ntab
    2. 2. Smeekens
    3. 3. Verbij

     

    1. 1000 m Krol
    2. Verbij
    3. Lorentzen

     

    1. 1500 m Krol
    2. Roest
    3. Verweij

     

    1.  5000 m Roest
    2. Kramer
    3. Bergsma

     

    1. Fellesstart Swings
    2.  Stroetinga
    3. Silovs

     

    Dere fellesstartsbenektere kan se bort fra den.

    Jeg har også valgt å se bort fra Rusland i denne konkurranse, som de burde vært utestengt fra

    #8651 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Takk for tips! Jeg kan dessverre ikke lage spesialregler for deg, men vi kan jo krysse fingrene for at russerne gjør det skikkelig dårlig!

    #8659 Svar
    Nils Lid Hjort

    500 m

    Herzog

    Fatkulina

    Katsjanova

    1 1000 m

    Wüst
    Golikova
    De Jong

    1 1500 m

    Beune
    Wüst
    Lalenkova

    3000 m

    Sablikova
    Voronina
    Schouten

    Fellesstart

    1 Schouten
    2 Lollobrigida
    3 Zuyeva

    500 m

    1 Kulizhnikov

    2 Murashov

    3 Ntab

    1000 m

    1 Krol

    2 Kulizhnikov
    3 Lorentzen

    1500 m

    1 Krol
    2 Roest
    3 Pedersen

    5000 m

    1 Roest
    2 Kramer
    3 Pedersen

    Fellesstart

    1 Swings
    2 Stroetinga
    3 Mikhailov

    #8660 Svar
    Emil Nielsen

    Nei det hadde ikke vært rettferdig.

    Jeg har tippet med hjertet her.

    #8666 Svar
    Kjell Bjarne Anseth

    kvinner

    500m 1 Herzog

    2 Fatkulina

    #8667 Svar
    Stig Jensvik

    EM DAMER 500m

    1. Angeline Golikova RUS
    2. Versa Herzog Aut
    3. Olga Fatkulma Rus

    1000m

    1. Iren Wust Ned
    2. Shikova rus
    3. Antoinette de jong ned

    1500m Iren Wust ned

    2Shikova rus

    3 A DE jong Ned

    3000m

    1 E Visser Ned

    2 M Sablikova czc

    3 C Achterehte Ned

    500m 1 Kuliznikov

    2 Dai Dai Ntab Ned

    3 V. Musjtakov Rus

    1000m

    1T KROL

    2 K Verbij

    3 P Kuliznikov

    1500m

    1 T Krol

    2 Roost

    3 D Juskov

    5000m

    1 Roost

    2Kramer

    3 Sverre L Pedersen

     

     

     

     

    #8668 Svar
    Knut Gundersen

    EM kvinner
    nr. 1 500 m Herzog
    nr. 2 Golikova
    nr. 3 Kachanova

    nr. 1 1000 m Kachanova
    nr. 2 Golikova
    nr. 3 Fatkulina

    nr. 1 1500 m Wüst
    nr. 2 Lalenkova
    nr. 3 Shikova

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Achtereekte
    nr. 3 Voronina

    EM menn
    <u></u>
    nr. 1 500 m Kulizjnikov
    nr. 2 Mushtakov
    nr. 3 Ntab

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Kulizjnikov
    nr. 3 Verbij

    nr. 1 1500 m Krol
    nr. 2 Yuskov
    nr. 3 Verweil

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Semerikov
    nr. 3 Kramer

    #8669 Svar
    Kjell Arve Straumsvåg

    EM enkeltdistansar 2020

    Kvinner:

    500 m Herzog, Kasjanova, Fatkulina

    1000 m Leerdam, Wüst, Herzog

    1500 m Wijfie, Wüst, Zdrahalova

    3000 m Sablikova, Achterrekte, Voronina

    Menn

    500 m Kulizhnikov, Murashov, Lorentsen

    1000 m Verweij, Krol, Kulizhnikov

    1500 m Krol, Roest, Yuskov

    5000 m Kramer, Roest, Rumyantsev

     

    #8670 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    Da er fristen ute, og tippekonkurransen er avsluttet. Jeg ønsker alle deltakere lykke til, og kommer selvsagt tilbake med resultater etterhvert som det blir aktuelt.

    #8671 Svar
    Update_Skate
    Deltaker

    Ahh, just a little too late 🙁

    EM kvinner
    nr. 1 500 m Golikova
    nr. 2 Herzog
    nr. 3 Katsjanova

    nr. 1 1000 m Leerdam
    nr. 2 Katsjanova
    nr. 3 Wüst

    nr. 1 1500 m Wüst
    nr. 2 Sjikova
    nr. 3 Lalenkova

    nr. 1 3000 m Sablikova
    nr. 2 Visser
    nr. 3 Voronina

    EM menn
    nr. 1 500 m Musjtakov
    nr. 2 Kulizjnikov
    nr. 3 Ntab

    nr. 1 1000 m Krol
    nr. 2 Kulizjnikov
    nr. 3 Verbij

    nr. 1 1500 m Krol
    nr. 2 Roest
    nr. 3 Juskov

    nr. 1 5000 m Roest
    nr. 2 Kramer
    nr. 3 Bergsma

    #8672 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

    OK, hvis ingen protesterer godtar vi den!

    I’ll accept your prediction, as long as there are no protests…

Viser 22 innlegg - 1 til 22 (av totalt 22)
Svar til: Tippekonkurranse EM 2020!
Din informasjon: