Hjem › Forum › Forum 15.46.6 › Tippekonkurranse EM 2019!
- Dette emnet har 29 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 11/01/2019 at 12:22 av Kjell Bjarne Anseth.
-
ForfatterInnlegg
-
Her kan alle delta i tippekonkurransen. Frist 11.01.2019 kl 1200.
Tipp distansevinnere på alle distanser (16 til sammen) + alle medaljevinnere sammenlagt (12 til sammen)
Jeg stiller utenfor konkurranse pga. premiene, men her er mine tips:
Sprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 FatkulinaSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 KatsjanovaSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Verbij
1000 m – 2 NuisSammenlagt 1 Nuis
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 VerbijAllround kvinner
500 m Njåtun
3000 m A de Jong
1500 m Wüst
5000 m VoroninaSammenlagt 1 A de Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 LollobrigidaAllround menn
500 m Bøkko
5000 m Roest
1500 m Trofimov
10 000 m RoestSammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Pedersen
Sammenlagt 3 KramerKjell Arve StraumsvågKanskje einkvan skulle «lura inn» litt reklame for konkurransen på andre fora? Eg har sakna denne konkurransen. Viktig, som på isen, at Haarberg får så bra respons at han står ut VM-sesongen!
Berit Sofie WiklundKvinner – sprint
500 Kachanova
1000 Herzog
500 Herzog
1000 Fatkulina
Sammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 LeerdamMenn Sprint
500 Lorentzen
1000 Nuis
500 R Mulder
1000 Nuis
Sammenlagt 1 Lorentzen
Sammenlagt 2 Nuis
Sammenlagt 3 IhleKvinner Allround
500 de Jong
3000 de Jong
1500 Wust
5000 Voronina
Sammenlagt 1 de Jong
Sammenlagt 2 Wust
Sammenlagt 3 LollobrigidaMenn Allround
500 Silovs
5000 Pedersen
1500 Roest
10000 Semerikov
Sammenlagt 1 Pedersen
Sammenlagt 2 Roest
Sammenlagt 3 KramerKvinner – sprint
500 Herzog
1000 Herzog
500 Herzog
1000 Fatkulina
Sammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 LeerdamMenn Sprint
500 Verbeij
1000 Nuis
500 Verbeij
1000 Nuis
Sammenlagt 1 Nuis
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 VerbeijKvinner Allround
500 Kazelina
3000 de Jong
1500 Wust
5000 Achtereekte
Sammenlagt 1 Wust
Sammenlagt 2 de Jong
Sammenlagt 3 LollobrigidaMenn Allround
500 Roest
5000 Semerikov
1500 Roest
10000 Kramer
Sammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Kramer
Sammenlagt 3 PedersenEgil Næss<h5>kvinner -sprint:</h5>
500m: Herzog1000m: De jong
500m: Herzog
1000m:Leerdam
Sammenlagt 1: Herzog
Sammelagt 2: Leerdam
sammenlagt 3:De Jong
<h5>Menn sprint:</h5>
500m: Kuznetsov1000: Nuis
500m: Kuznetsov
1000m: Nuis
sammenlagt 1: Nuis
Sammenlagt 2:Kuznetsov
sammenlagt 3:Krol
<h5>Allround kvinner:</h5>
500m:Voronina300m:Wüst
1500m:A De Jong
5000m: Sablikova
Sammenlagt 1: Wüst
sammenlagt 2:A De Jong
sammenlagt 3: Lollobrigida
<h5>Menn allround:</h5>
500m: Bøkko5000m:Kramer
1500m:Roest
10000m:Semerikov
Sammenlagt 1: Pedersen
sammenlagt 2:Roest
Sammenlagt3:Mikhailov
Jørgen SlykSprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 FatkulinaSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 KatsjanovaSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Lorentzen
1000 m – 2 VerbijSammenlagt 1 Lorentzen
Sammenlagt 2 Nuis
Sammenlagt 3 VerbijAllround kvinner
500 m Njåtun
3000 m A de Jong
1500 m Wüst
5000 m SablikovaSammenlagt 1 A de Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 SablikovaAllround menn
500 m Roest
5000 m Pedersen
1500 m Roest
10 000 m SemerikovSammenlagt 1 Pedersen
Sammenlagt 2 Roest
Sammenlagt 3 KramerEgil NæssEndring:
500m menn:
Lorentzen istedenfor Kuznetsov
Sammenlagt menn 500m:
Nr.2 Lorentzen
For ordens skyld: Du har opprinnelig tippet Kuznetsov tre steder, og vil ha Lorentzen inn i stedet på alle tre. Vennligst gi beskjed dersom dette ikke er riktig oppfattet.
JeppeSprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Fatkulina
500 m – 2 Katsjanova
1000 m – 2 FatkulinaSammenlagt 1 Fatkulina
Sammenlagt 2 Herzog
Sammenlagt 3 KatsjanovaSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Krol
500 m – 2 Verbij
1000 m – 2 VerbijSammenlagt 1 Verbij
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 NuisAllround kvinner
500 m Njåtun
3000 m Sablikova
1500 m Wüst
5000 m VoroninaSammenlagt 1 A de Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 SablikovaAllround menn
500 m Bøkko
5000 m Semerikov
1500 m Pedersen
10 000 m SemerikovSammenlagt 1 Pedersen
Sammenlagt 2 Roest
Sammenlagt 3 Kramer
Kristian EliassenSprint, kvinner:
500: Herzog
1000: Herzog
500: Herzog
1000: Fatkulina
Sml 1: Herzog
Sml 2: Fatkulina
Sml 3: Leerdam
Sprint, menn:
500: HHL
1000: Nuis
500: HHL
1000: Nuis
Sml 1: HHL
Sml 2: Nuis
Sml 3: Verbij
Allround, Kvinner:
500: Kazelina
3000: A. de Jong
1500: Wüst
5000: Achtereekte
Sml 1: A. de Jong
Sml 2: Wüst
Sml 3: Voronina
Allround, menn:
500: Roest
5000: Semerikov
1500: Roest
10000: Semerikov
Sml 1: Roest
Sml 2: SLP
Sml 3: Trofimov
Kjell Arve StraumsvågSprint kvinner
500 m Hertzog
1000 m Fatkulina
500 m Hertzog
1000 m Hertzog
Samanlagt:
Hertzog
Fatkulina
Leerdam
Sprint menn
500 m Arthur Was
1000 m Kjeld Nuis
500 m H. Holmefjord Lorentzen
1000 m H. Holmefjord Lorentzen
Samanlagt
H. Holmefjord Lorentzen
Kjeld Nuis
Artyom Kuznetsov
All round damer
500 m A. de Jong
3000 m M. Sablikova
1500 m Ireen Wüst
5000 m A. de Jong
Samanlagt
A. de Jong
Natalia Voronina
Martina Sablikova
Allroud menn
500 m Håvard Bøkko
5000 m Danila Semerikov
1500 m Patrick Roest
10 000 m Sven Kramer
Samanlagt
Sverre Lunde Pedersen
Patrick Roest
Danila Semerikov
Tore Jan NarvestadSprint kvinner
500 m – 1 Fatkulina
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 KatsjanovaSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Katsjanova
Sammenlagt 3 FatkulinaSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Verbij
1000 m – 2 KrolSammenlagt 1 Nuis
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 VerbijAllround kvinner
500 m A de Jong
3000 m A de Jong
1500 m Wüst
5000 m SablikovaSammenlagt 1 A de Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 LollobrigidaAllround menn
500 m Henriksen
5000 m Kramer
1500 m Roest
10 000 m SemerikovSammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Kramer
Sammenlagt 3 Lunde PedersenKnut Egil GundersenSprint Kvinner
500 (1): Herzog
1000 (1): Herzog
500 (2): Herzog
1000 (2): HerzogSammenlagt
1. Herzog
2. Kachanova
3. FatkulinaSprint menn
500 (1): Lorentzen
1000 (1): Nuis
500 (2): Lorentzen
1000 (2): NuisSammenlagt
1. Lorentzen
2. Nuis
3. VerbijAll round Kvinner
500: Kazelina
1500: Wüst
3000: de Jong
5000: AchtereekteSammenlagt
1 de Jong
2. Wüst
3. LollobrigidaAll round Menn
500: Roest
1500: Pedersen
5000: Kramer
10000: SemerikovSammenlagt
1. Pedersen
2. Roest
3. KramerStig JensvikSprint damer
500m Herzog
1000m Fatkulina
500m Herzog
1000m Fatkulina
saml 1Herzog
2Fatkulina
3 Leerdam
Srint menn
500m H .Lorenssen
1000m Nuis
500m H.Lorenssen
1000m Nuis
Samml 1 H.Lorenssen
2Nuis
3 Verbij
Allround damer
500m Kazelina
3000m A .D. Jong
1500m Wust
5000m Sablikova
Samenlagt 1 a.d.jong
2Wust
3Wijfje
Allround menn
500m Roest
5000m Pedersen
1500m Roest
10,000m Pedersen
Sammenlagt
1Pedersen
2Roest
3Kramer
Per ThorvikSprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 HerzogSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 KatsjanovaSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Loretzen
1000 m – 2 NuisSammenlagt 1 Nuis
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 VerbijAllround kvinner
500 m A de Jong
3000 m A de Jong
1500 m Wüst
5000 m SablikovaSammenlagt 1 A de Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 LollobrigidaAllround menn
500 m Bøkko
5000 m Roest
1500 m Trofimov
10 000 KramerSammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Kramer
Sammenlagt 3 PedersenSprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 HerzogSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 BøkkoSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Lorentzen
1000 m – 2 NuisSammenlagt 1 Lorentzen
Sammenlagt 2 Verbij
Sammenlagt 3 NuisAllround kvinner
500 m Wüst
3000 m A de Jong
1500 m Wüst
5000 m SablikovaSammenlagt 1 Wüst
Sammenlagt 2 A.de Jong
Sammenlagt 3 SablikovaAllround menn
500 m Henriksen
5000 m Roest
1500 m Pedersen
10 000 m KramerSammenlagt 1 Pedersen
Sammenlagt 2 Roest
Sammenlagt 3 KramerMå nok stille utenfor konkuranse når det gjelder premie – har dessverre ikke mulighet for å reise til Hamar på World Cup.
Den er grei! Nevner for ordens skyld at vinnerne kan gi bort premien til hvem de vil – hvis de kjenner noen som vil ha billettene.
Ellers ser jeg at noen tippere har vært uheldige å ta med løpere som ikke står på startstreken i Collalbo (eller er reserver).
Husk at man kan endre tipset sitt innen kl 1200 fredag.
Harry VetåsSprint kvinner:
500 m – 1 Herzog
1000m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 Herzog
Sammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 L de Jong
Sprint menn:
500 m – 1 Verbij
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Lorentzen
1000 m – 2 Nuis
Sammenlagt 1 Lorentzen
Sammenlagt 2 verbij
Sammenlagt 3 Nuis
Allround kvinner:
500 m – Njåtun
3000 m – Wust
1500 m – Wust
5000 m – Sablikova
Sammenlagt 1 Wust
Sammenlagt 2 Sablikova
Sammenlagt 3 Voronina
Allround menn:
500 m – Roest
5000 m – Roest
1500 m – Roest
10000 m – Kramer
Sammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Kramer
Sammenlagt 3 Pedersen
Arvid HaugeSprint kvinner
500m – 1.Herzog
1000m – 1. Leerdam
500m – 1. Herzog
1000m – 1. de Jong
S.lagt – 1. Herzog
2. Fatkulina
3. Leerdam
Kvinner AR
500 m- 1. Kazelina
3000 m: 1. A.de Jong
1500 m – 1. Wust
5000 m – 1 Sablikova
S.lagt – 1. A.de Jong
2. Wust
3. Sablokova
Menn Sprint
500 m – 1. Verbij
1000 m- 1.Nuis
500m – 1. Lorentzen
1000m – 1. Krol
S.lagt: 1. Nuis
2. Lorentzen
3. Verbij
Menn AR
500 m- 1,Bøkko
5000 m – 1. Roest
1500 m – 1. Roest
10000 m – 1. Roest
S.lagt: 1. Roest
2. Pedersen
3. Bøkko
Reidar Hansensprint
sammenlagt menn:
1)H.H.Lorentzen 2)T.Krol 3)K.Verbeij
1dag 500m Lorentzen 1000m Krol.
2dag 500m Lorentzen 1000m Krol.
sammenlagt damer.
1)W.Herzog 2)O.Fatkulina 3)Johanna L. de Jong
1dag 500m Herzog 1000m Fatkulina
2dag 500m Herzog 1000m Fatkulina
Reidar HansenAllround
sammenlagt Menn
1)S.L.Pedersen. 2)P.Roest 3)S.Kramer
500m H.Silovs 5000m Pedersen 1500m Pedersen 10000m Vries
sammenlagt Damer
1)A. de Jong 2)I.Wust 3)N.Voronina
500m E.Kazelina 3000m de Jong 1500m I.Wust 5000m de Jong
Arne SørumKvinner sprint:
500 Hertzog
1000 Fatkulina
500 Hertzog
1000 Leerdam
Pallen:
1 Hertzog
2 Fatkulina
3 Leerdam
Sprint Menn:
500 Kuznetsov
1000 Krol
500 Lorentzen
1000 Krol
Pallen:
1 Lorentzen
2 Krol
3 Nuis
Allround Kvinner:
500 Kazelina
3000 Würst
1500 Würst
5000 Sablikova
Pallen:
1 Würst
2 Lollobrigida
3 A. de Jong
Allround Menn:
500 Roest
5000 Pedersen
1500 Roest
10000 Kramer
Pallen:
1 Roest
2 Pedersen
3 Kramer
Nils MelandSprint kvinner
500 m – 1 Herzog
1000 m – 1 Herzog
500 m – 2 Herzog
1000 m – 2 LeerdamSammenlagt 1 Herzog
Sammenlagt 2 Fatkulina
Sammenlagt 3 LeerdamSprint menn
500 m – 1 Lorentzen
1000 m – 1 Nuis
500 m – 2 Verbij
1000 m – 2 NuisSammenlagt 1 Nuis
Sammenlagt 2 Lorentzen
Sammenlagt 3 VerbijAllround kvinner
500 m Kazelina
3000 m De Jong
1500 m Wüst
5000 m De JongSammenlagt 1 De Jong
Sammenlagt 2 Wüst
Sammenlagt 3 LollobrigidaAllround menn
500 m Silovs
5000 m Roest
1500 m Roest
10000 m SemerikovSammenlagt 1 Roest
Sammenlagt 2 Pedersen
Sammenlagt 3 Kramer -
ForfatterInnlegg