Europeisk skøytekonferanse Innsbruck 24.-26. April 2026

Hjem Forum Forum 15.46.6 Europeisk skøytekonferanse Innsbruck 24.-26. April 2026

  • Dette emnet har 3 svar, 2 deltakere, og ble sist oppdatert 03/05/2026 at 8:28 av Kristian Eliassen.
Viser 4 innlegg - 1 til 4 (av totalt 4)
  • Forfatter
    Innlegg
  • #35418 Svar

    Som vanlig en konferanse litt i skyggen. Litt info siver dog ut;

    Norge

    Sverige

    #35420 Svar
    B. Haarberg
    Nøkkelmester

      Tron Espeli ja… Sentral i ISU siden tidenes morgen og til evig tid. Hvorfor ikke la 76-åringen ta over den europeiske hurtigløpskonferansen også?

      Emoji World Smileys & Emoji - App on Amazon Appstore

      P.s. Takk for info!

      #35421 Svar
      EinarR

        Hva snakka Fabris om, egentlig?

        Island vert for neste Euro- kongress, det er positivt!

        #35429 Svar
        Kristian Eliassen

          Espeli går av som visepresident i ISU til sommeren, men blir altså ordfører for den europeiske hurtigløpskonferansen «isteden» leser vi her. Fortsatt et ben innenfor styre og stell altså! Blir spennende å se hvem som blir ny visepresident, og generelt sammensetningene av diverse komiteer som er på valg under ISU kongressen i sommer. Nå som ISU Council har fått mer makt mellom kongressene kan personer påvirke kursen i større grad enn før.

          Fabris har vel redegjort for erfaringene med, og konseptet midlertidig skøytehall? Så er spørsmålet om dette er en løsning for noe annet enn OL hvert 4. år. Jfr økonomi osv.

           

        Viser 4 innlegg - 1 til 4 (av totalt 4)
        Svar til: Europeisk skøytekonferanse Innsbruck 24.-26. April 2026
        Din informasjon: